Sprowadzanie aut z Niemiec

Poznaj poszczególne etapy zakupu samochodu

Prestigecar - sprowadzanie auta z zagranicy

01

Ustalenie preferencji Klienta

Przebieg procesu zakupu

Po skontaktowaniu się z nami zostaniesz zaproszony na krótkie spotkanie, ponieważ chcemy jak najdokładniej poznać Twoje preferencje, przedyskutować przebieg procesu zakupu i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Jednocześnie porozmawiamy na temat Twoich potrzeb dotyczących wyposażenia dodatkowego, koloru, ilości miejsc i opcji w jakiej ma być Twój wymarzony samochód. Ustalimy stosunek przebiegu i zużycia do ceny. Bazując na naszej wiedzy z zakresu motoryzacji postaramy się już na pierwszym spotkaniu przedstawić Ci wstępny budżet oraz porozmawiamy na temat wad i zalet interesującego Cię auta. Jeżeli jeszcze nie wiesz jaką markę i model wybrać, chętnie podzielimy się naszymi doświadczeniami i pomożemy w wyborze odpowiedniego dla Ciebie samochodu.

02

Potwierdzenie wstępnego budżetu

Ustalamy próg ceny, za którą możemy importować samochód

Po pierwszej rozmowie sprawdzamy wstępne założenia budżetu wyszukując kilkanaście ofert dostępnych na rynku. Podczas tego procesu eliminujemy samochody podejrzanie tanie (takie których właściciele prawdopodobnie chcą się pozbyć) i ustalamy poziom ceny, za którą możemy importować samochód dobrej jakości. Kwotę przedstawiamy do Twojej konsultacji, aby ustalić czy w przypadku niższej ceny jesteś gotowy na jakieś ustępstwa co do jakości.

03

Ustalenie ostatecznych warunków
i podpisane umowy zlecenia

Ustalamy realny budżet zlecenia

Na tym etapie ustalamy realny budżet zlecenia, czyli kwotę uwzględniającą cenę zakupu auta na indywidualne zamówienie wraz z przetransportowaniem, opłaceniem i przygotowaniem do rejestracji oraz prowizją za usługę sprowadzenia samochodu. Po potwierdzeniu budżetu oraz podsumowaniu wszystkich wspólnych ustaleń sporządzamy umowę zlecenia zakupu Twojego auta. Proces poszukiwania jest pracochłonny i kosztowny - każdą ofertę negocjujemy i potwierdzamy, a wybrane z nich są fizycznie oceniane przez rzeczoznawcę. Dlatego tak ważne jest pisemne potwierdzenie Twojego zlecenia sprowadzania auta. Przy podpisaniu umowy prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 1000 PLN, która wlicza się w Twój całkowity budżet zakupu. W przypadku braku zakupu zaliczka nie jest zwracana.

  Sprowadzania aut z Niemiec - samochody na zamówienie

  Poszukując wymarzonego auta warto zastanowić się nad opcja zakupu poza terenem kraju. Sprowadzenie aut z Niemiec na zamówienie to doskonała okazja, aby móc jeździć fajnym modelem o stosunkowo niskim przebiegu i dobrej dacie produkcji, za mniejsze koszty niż w przypadku standardowego zakupu w Polsce. Wielu klientów indywidualnych zdecydowało się już na skorzystanie z usług firmy, która kompleksowo zajmuje się pozyskiwaniem samochodów z zagranicy i przywożeniem ich zgodnie z oczekiwaniami klienta na wskazany adres.

  Sprowadzanie aut z Niemiec na zamówienie - co musisz wiedzieć o zakupie

  Wykorzystanie firmy trudniącej się w profesji, jaką jest sprowadzanie aut z Niemiec to doskonała okazja na pozyskanie dobrego samochodu w niskiej cenie. Dodatkowo kupując auto z zagranicy, jesteśmy w stanie znaleźć model w dużo lepszej wersji - często niedostępnej w Polsce. Nasi przedstawiciele pomogą ci w doborze auta, które chcesz zakupić. Warto w tym celu przygotować wcześniej wszelkie preferencje, które zawężą krąg poszukiwań. Kolejnym niezwykle istotnym elementem jest określenie budżetu, w jakim chciałbyś się zmieścić. Ostatni etap przygotowań do rozpoczęcia procesu zakupu samochodu to sporządzenie i podpisanie umowy, która da ci gwarancję przejrzystości i wysokiej jakości proponowanych usług.

  Sprowadzanie aut z Niemiec cena

  Zastanawiasz się ile musisz przygotować pieniędzy, jeżeli interesuje cię sprowadzenie aut z Niemiec? Koszty związane z zakupem samochodu mogą się różnić. Wpływ na nie ma przede wszystkim marka oraz model pojazdu, który przypadnie ci do gustu. Ponadto rocznik samochodu, pojemność silnika, czy rodzaj skrzyni biegów mogą ogromnie rzutować na finalny wygląd ceny zakupu samochodu. Przygotowując się do zakupu samochodu poza granicami naszego państwa, ponieważ należy mieć na uwadze przewalutowanie i aktualnie obowiązujący kurs euro, to główne czynniki, które mogą stanowić o finalnej cenie zakupu. Najlepszym sposobem podczas zakupu jest określenie przedziału cenowego, w jakim chciałbyś się zmieścić. To znacznie ułatwi poszukiwania.

  Sprowadzanie aut z Niemiec koszty

  Czy opłaca się sprowadzanie aut z Niemiec? Cena zakupu to jedno, do pozostałych kosztów należy doliczyć wszelkie niezbędne opłaty ponoszone z tytułu zakupu pojazdu i sprowadzenia go do Polski, jak i opłacenia usług transportowych. Niezwykle ważnym aspektem jest opłacenie odpowiedniej wysokości akcyzy uzależnionej od pojemności silnika, dopłacenia kwoty transportu samochodu bezpośrednio do domu oraz opłacenia wykonanej usługi. Profesjonalizm i wysokie zaangażowanie firmy pozwoli ci zdjąć z głowy wszelkie obowiązki dotyczące zakupu samochodu.

  REALIZACJA ZLECENIA

  Selekcjonowanie ofert oraz negocjacje cen

  Po podpisaniu umowy rozpoczynamy proces poszukiwania Twojego samochodu. Spośród wielu ofert dostępnych na rynku wybieramy interesujące propozycje, które mieszczą się w zakresie Twoich wymagań.

  Close Menu