kalkulator kosztów sprowadzenia auta z Holandii

Zakupu pojazdu z zagranicy

Akcyza

Akcyza dla pojemności pojazdu poniżej 2.0 (+3,1%)
Akcyza dla pojemności pojazdu powyżej 2.0 (+18,6%)

Opłaty transportowe

Opłaty za transport samochodu z krajów Europy Zachodniej do Polski wynoszą od 1600 zł
Opłata za dostarczenie auta pod dom na terenie kraju – 1 zł/km

*Opłata za usługę

Opłata wstępna pobierana przy podpisaniu umowy – 1000 zł

W ramach opłaty gwarantujemy wyszukanie i przedstawienie minimum 3 ofert samochodów dopasowanych do indywidualnych preferencji klienta. Proponowane samochody są uprzednio weryfikowane ze sprzedawcą oraz w serwisowych bazach danych (historia wypadkowa i serwisowa, stan prawny, przebieg).

Oblicz koszty sprowadzenia


*Opłata wstępna pobierana przy podpisaniu umowy   -   1000zł

Szczegółowe informacje

Poszukiwanie ofert odbywa się na wszystkich najważniejszych europejskich portalach ogłoszeniowych.

Rozpoczynamy również proces przesyłania zapytań do naszych partnerów, którzy są odbiorcami samochodów przyjmowanych przez salony w rozliczeniu, a także aut po stłuczkach z niewielkimi uszkodzeniami karoserii przejmowanych przez firmy ubezpieczeniowe. W ten sposób pozyskujemy samochody w atrakcyjnych cenach od pierwszych właścicieli. Takie auta są bardzo dobrym stanie technicznym, ponieważ były objęte autoryzowanym serwisem do ostatniego przejechanego kilometra.

Zanim przedstawimy Ci propozycje ofert do wyboru, konieczne jest ich sprawdzenie. Na tym etapie kontaktujemy się ze sprzedawcą, aby potwierdzić dostępność auta oraz przeprowadzić wstępny wywiad co do stanu technicznego samochodu (historia serwisowa i wypadkowa), a także aby prosić sprzedawcę o dokładne oględziny auta i podanie informacji na temat ewentualnych uszkodzeń. Następnie sprawdzamy historię i przebieg auta w bazach serwisowych oraz negocjujemy cenę, za którą możesz zakupić samochód.

Opłata prowizyjna za sprowadzenie samochodu do Polski i dokonanie wszelkich formalności niezbędnych do zarejestrowania samochodu na terenie kraju:
2000 zł - samochód o wartości poniżej 50 000 zł
3000 zł – samochód o wartości od 50 000 zł do 100 000 zł
od 4000 zł – samochód o wartości powyżej 100 000 zł


UWAGA!
Sprowadzamy samochody tylko o wartości powyżej 25000 zł.
Nie poszukujemy samochodu bez podpisania umowy i opłaty wstępnej 1000 zł.

Koszt sprowadzenia auta z Holandii - kalkulator

Coraz więcej osób decyduje się na to, aby sprowadzić samochód właśnie zza granicy. Jednak często bardzo dużą rolę decydującą odgrywa koszt takiej usługi. Aby ułatwić zaplanowanie zakupu samochodu i przeliczenie tych kosztów, dostępny jest kalkulator, który umożliwia podliczenie wszelkich kosztów już na samym początku. Dzięki temu o wiele bardziej przejrzysty staje się koszt sprowadzenia auta z Holandii - kalkulator jest pod tym względem niezastąpiony i przede wszystkim bardzo prosty w obsłudze.

Kalkulator kosztów sprowadzenia auta z Holandii - z jakimi kosztami trzeba się liczyć?

Każdy przypadek jest indywidualny, ale istnieje wiele wytycznych, które umożliwiają wyliczenie spodziewanych kosztów. Warto w tym celu wykorzystać nasz kalkulator kosztów sprowadzenia auta z Holandii. Przede wszystkim warto pokrótce nakreślić, w jaki sposób prezentuje się ten kalkulator, oraz, jak z niego korzystać w pełni, aby otrzymać rzetelny wynik. Przede wszystkim kalkulator pozwala na określenie kosztów sprowadzenia samochodu z Holandii, zarówno w złotówkach, jak i w euro. Aby otrzymać wyliczenia, wystarczy podać cenę pojazdu, dokładne miejsce transportu, czyli czy jest to Belgia, Holandia, Niemcy czy może Luksemburg, a następnie również pojemność, która określa akcyzę.

Ile kosztuje sprowadzenie auta z Holandii kalkulator

Wprowadzony kalkulator znacznie ułatwia sprawę wszystkim tym, którzy poważnie biorą pod uwagę możliwość sprowadzenia auta z Holandii. Wcześniej na rynku nie było narzędzia, które tak kompleksowo pozwalałoby mieć wszystko pod kontrolą jeszcze przed dokonaniem oficjalnego zakupu. Ile kosztuje sprowadzenie auta z Holandii? Kalkulator pomoże w pozbyciu się wszelkich wątpliwości i będzie na pewno niezastąpiony. Przede wszystkim warto pamiętać, że ceny dostarczenia samochodu z Holandii do Polski zaczynają się od 1600 złotych w górę. Następnie opłata za dostarczenie samochodu pod wskazany adres w Polsce to dodatkowe 1 zł za każdy kilometr.

Kalkulator kosztów sprowadzenia auta z Holandii - tylko najlepsze auta

Co więcej, nasz kalkulator sprowadzenia auta z Holandii jest bardzo prosty i intuicyjny, a więc poradzi sobie z nim dosłownie każdy. Dodatkowo wszystkie auta, które oferujemy do sprowadzenia, są jedynie najlepszej jakości, co oznacza, że przed sprzedażą i sprowadzeniem są one dokładnie sprawdzane, tak aby były odpowiednio dopasowane do potrzeb i wymagań nowego właściciela. Są to samochody w doskonałym stanie i bezkolizyjne.

Sprowadź samochód

Nie przegap okazji i zapoznaj się z naszymi usługami!

Close Menu