Sprowadzanie aut z Holandii

Poznaj poszczególne etapy zakupu samochodu

Prestigecar - sprowadzanie auta z zagranicy

01

Ustalenie preferencji Klienta

Przebieg procesu zakupu

Po skontaktowaniu się z nami zostaniesz zaproszony na krótkie spotkanie, ponieważ chcemy jak najdokładniej poznać Twoje preferencje, przedyskutować przebieg procesu zakupu i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Jednocześnie porozmawiamy na temat Twoich potrzeb dotyczących wyposażenia dodatkowego, koloru, ilości miejsc i opcji w jakiej ma być Twój wymarzony samochód. Ustalimy stosunek przebiegu i zużycia do ceny. Bazując na naszej wiedzy z zakresu motoryzacji postaramy się już na pierwszym spotkaniu przedstawić Ci wstępny budżet oraz porozmawiamy na temat wad i zalet interesującego Cię auta. Jeżeli jeszcze nie wiesz jaką markę i model wybrać, chętnie podzielimy się naszymi doświadczeniami i pomożemy w wyborze odpowiedniego dla Ciebie samochodu.

02

Potwierdzenie wstępnego budżetu

Ustalamy próg ceny, za którą możemy importować samochód

Po pierwszej rozmowie sprawdzamy wstępne założenia budżetu wyszukując kilkanaście ofert dostępnych na rynku. Podczas tego procesu eliminujemy samochody podejrzanie tanie (takie których właściciele prawdopodobnie chcą się pozbyć) i ustalamy poziom ceny, za którą możemy importować samochód dobrej jakości. Kwotę przedstawiamy do Twojej konsultacji, aby ustalić czy w przypadku niższej ceny jesteś gotowy na jakieś ustępstwa co do jakości.

03

Ustalenie ostatecznych warunków
i podpisane umowy zlecenia

Ustalamy realny budżet zlecenia

Na tym etapie ustalamy realny budżet zlecenia, czyli kwotę uwzględniającą cenę zakupu auta na indywidualne zamówienie wraz z przetransportowaniem, opłaceniem i przygotowaniem do rejestracji oraz prowizją za usługę sprowadzenia samochodu. Po potwierdzeniu budżetu oraz podsumowaniu wszystkich wspólnych ustaleń sporządzamy umowę zlecenia zakupu Twojego auta. Proces poszukiwania jest pracochłonny i kosztowny - każdą ofertę negocjujemy i potwierdzamy, a wybrane z nich są fizycznie oceniane przez rzeczoznawcę. Dlatego tak ważne jest pisemne potwierdzenie Twojego zlecenia sprowadzania auta. Przy podpisaniu umowy prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 1000 PLN, która wlicza się w Twój całkowity budżet zakupu. W przypadku braku zakupu zaliczka nie jest zwracana.

  Sprowadzania aut z Holandii - jak sprowadzić auto

  Wielu klientów decydujących się na zakup samochodu nie chce szukać możliwości zakupu na rodzimym rynku i szuka okazji na sprowadzenie aut z Holandii na zamówienie. Jest kilka czynników, które mają na to wpływ, przede wszystkim eksploatacja takiego samochodu nie jest tak duża, jak w przypadku aut oferowanych w Polsce. Ponadto cena za stosunkowo młody samochód jest dużo bardziej atrakcyjna niż w przypadku samochodów dostępnych na terenie kraju. Profesjonalna firma zajmująca się sprowadzaniem używanych samochodów przeprowadzi cię przez proces zakupu krok po kroku biorą pod uwagę twoje preferencje oraz możliwości zakupowe.

  Sprowadzanie aut z Holandii na zamówienie - zakup auta krok po kroku

  Poszukiwanie wymarzonego samochodu i sprowadzenie aut z Holandii to długi proces, szczególnie kiedy nie do końca wiesz czego tak na prawdę chcesz. Przedstawiciele firmy pomogą i doradzą ci w wyborze, biorąc pod uwagę Twoje oczekiwania. W pierwszej kolejności przedstaw swoje preferencje, to one pomogą nakreślić, w jakim kierunku należy szukać modelu samochodu. Nasi przedstawiciele określą również z tobą zakres cenowy, w jakim można się swobodnie poruszać. Jest to proces, w którym należy wykluczyć samochody z ceną nieadekwatną do poszukiwanego modelu. Ostatni etap to określenie końcowych warunków i podpisanie umowy, która jest niezbędna do podjęcia współpracy.

  Sprowadzanie aut z Holandii cena - jakie koszty musisz wziąć pod uwagę

  Nasza usługa obejmuje kompleksowe sprowadzenie aut z Holandii. Cena samochodu będzie pierwszym elementem, który cię najbardziej interesuje. Określ dokładnie swój budżet. Najlepszą metoda jest ustalenie widełek, w jakich pracownicy mogą się poruszać. Bardzo ważne jest dokładne sprawdzenie każdego samochodu i odrzucenie propozycji, które w podejrzany sposób są zbyt tanie w stosunku do innych ofert z tego samego modelu i rocznika. Zwróć uwagę, że koszty, jakie poniesiesz przy zakupie muszą być przeliczone na euro. Warto jednak wiedzieć, że ostateczna cena zwykle jest niższa niż na rynku polskim lub w podobnym budżecie jesteśmy w stanie znaleźć samochód z lepszym wyposażeniem.

  Sprowadzanie aut z Holandii koszty - co trzeba doliczyć do zakupu

  Sprowadzenie aut z Holandii i koszty z nimi związane to nie tylko zakup samochodu. Istotnym elementom jest również akcyza, która naliczana jest w zależności od pojemności silnika. Pojazdy z silnikiem o pojemności poniżej 2.0 doliczane mają 3,1% wartości zakupu, wszystkie większe to koszty powieszone o 18,6%. Dodatkowo weź pod uwagę koszt transportu z krajów zachodnich na terenie Polski oraz naliczoną opłatę za każdy kilometr w przypadku podstawienia auta na wskazany adres.

  REALIZACJA ZLECENIA

  Selekcjonowanie ofert oraz negocjacje cen

  Po podpisaniu umowy rozpoczynamy proces poszukiwania Twojego samochodu. Spośród wielu ofert dostępnych na rynku wybieramy interesujące propozycje, które mieszczą się w zakresie Twoich wymagań.

  Close Menu