kalkulator kosztów sprowadzenia auta z belgii

Zakupu pojazdu z zagranicy

Akcyza

Akcyza dla pojemności pojazdu poniżej 2.0 (+3,1%)
Akcyza dla pojemności pojazdu powyżej 2.0 (+18,6%)

Opłaty transportowe

Opłaty za transport samochodu z krajów Europy Zachodniej do Polski wynoszą od 1600 zł
Opłata za dostarczenie auta pod dom na terenie kraju – 1 zł/km

*Opłata za usługę

Opłata wstępna pobierana przy podpisaniu umowy – 1000 zł

W ramach opłaty gwarantujemy wyszukanie i przedstawienie minimum 3 ofert samochodów dopasowanych do indywidualnych preferencji klienta. Proponowane samochody są uprzednio weryfikowane ze sprzedawcą oraz w serwisowych bazach danych (historia wypadkowa i serwisowa, stan prawny, przebieg).

Oblicz koszty sprowadzenia


*Opłata wstępna pobierana przy podpisaniu umowy   -   1000zł

Szczegółowe informacje

Poszukiwanie ofert odbywa się na wszystkich najważniejszych europejskich portalach ogłoszeniowych.

Rozpoczynamy również proces przesyłania zapytań do naszych partnerów, którzy są odbiorcami samochodów przyjmowanych przez salony w rozliczeniu, a także aut po stłuczkach z niewielkimi uszkodzeniami karoserii przejmowanych przez firmy ubezpieczeniowe. W ten sposób pozyskujemy samochody w atrakcyjnych cenach od pierwszych właścicieli. Takie auta są bardzo dobrym stanie technicznym, ponieważ były objęte autoryzowanym serwisem do ostatniego przejechanego kilometra.

Zanim przedstawimy Ci propozycje ofert do wyboru, konieczne jest ich sprawdzenie. Na tym etapie kontaktujemy się ze sprzedawcą, aby potwierdzić dostępność auta oraz przeprowadzić wstępny wywiad co do stanu technicznego samochodu (historia serwisowa i wypadkowa), a także aby prosić sprzedawcę o dokładne oględziny auta i podanie informacji na temat ewentualnych uszkodzeń. Następnie sprawdzamy historię i przebieg auta w bazach serwisowych oraz negocjujemy cenę, za którą możesz zakupić samochód.

Opłata prowizyjna za sprowadzenie samochodu do Polski i dokonanie wszelkich formalności niezbędnych do zarejestrowania samochodu na terenie kraju:
2000 zł - samochód o wartości poniżej 50 000 zł
3000 zł – samochód o wartości od 50 000 zł do 100 000 zł
od 4000 zł – samochód o wartości powyżej 100 000 zł


UWAGA!
Sprowadzamy samochody tylko o wartości powyżej 25000 zł.
Nie poszukujemy samochodu bez podpisania umowy i opłaty wstępnej 1000 zł.

Koszt sprowadzenia auta z Belgii - kalkulator

Sprowadzanie samochodu spoza granic Polski jest niezwykle atrakcyjną okazją dla nowych nabywców. Przede wszystkim w krajach zachodnich takich, jak Belgia możesz znaleźć nowsze modele z atrakcyjnym wyposażeniem w dużo lepszej opcji cenowej niż na rodzimym rynku. Decydując się na współpracę z firmą trudniącą się sprowadzaniem aut na zamówienie klienta zgodnie z jego preferencjami musisz liczyć się z dodatkowymi kosztami. Zastanawiasz się, jaki jest koszt sprowadzenia auta z Belgii? Kalkulator dostępny na stronie internetowej odpowie na twoje wszystkie pytania i pomoże obliczyć finalną kwotę transakcji.

Kalkulator kosztów sprowadzenia auta z Belgii - podstawowa cena samochodu

Wykorzystując znajdujący się na witrynie online kalkulator kosztów sprowadzenia auta z Belgii musisz znać cenę samochodu, jaki chcesz kupić. W tym przypadku, jeżeli firma nie przedstawiła ci jeszcze konkretnej oferty warto założyć widełki cenowe w jakich chcesz się poruszać i przyjąć najwyższą wartość. W ten sposób obliczone koszty będą maksymalnymi, jakie możesz ponieść w drodze zakupu. Pamiętaj, że kupno samochodu w Belgii odbywa się w euro, dlatego istotnym elementem jest aktualny kurs waluty.

Ile kosztuje sprowadzenie auta z Belgii kalkulator - jakie koszty trzeba doliczyć?

Czy wiesz ile kosztuje sprowadzenie auta z Belgii? Kalkulator oprócz ceny samego samochodu wylicza również cenę sprowadzenia, która oparta jest na kraju, z jakiego samochód został zakupiony, w tym przypadku z Belgii. Dodatkowo kupując auto poza granicami Polski obowiązkowo musisz zapłacić akcyzę, która naliczana jest zgodnie z pojemnością silnika. Zaznacz to na rozwijalnej liście, aby dokonać dokładnego kosztorysu. Przyjęte zostało, że wszelkie pojazdy o pojemności silnika poniżej 2.0 wymagają dodatkowej opłaty wysokości 3,1% ceny wartości pojazdu, dla silników powyżej 2.0 koszt wzrasta do 18,6% ceny zakupu.

Obsługa firmy transportowej - koszty podpisania umowy

Kalkulator dostępny na stronie www wylicza koszt transportu auta do Polski, jeżeli do usługi chcesz włączyć możliwość przewiezienia pojazdu pod dom lub na wskazany adres doliczyć musisz koszt 1,00 zł na każdy przejechany kilometr na terenie kraju. Dodatkową opłatą jest wpłacenie 1000 zł, które pobierane jest podczas podpisywania umowy. Taka wpłata daje gwarancję wywiązania się z zawartych w dokumencie ustalonych punktów, w tym przedstawienia przynajmniej trzech modeli pojazdów, które spełniają wszelkie kryteria ustalone podczas wstępnych rozmów omawiających preferencje zakupionego samochodu.

Sprowadź samochód

Nie przegap okazji i zapoznaj się z naszymi usługami!

Close Menu