kalkulator kosztów sprowadzenia auta z Niemiec

Zakupu pojazdu z zagranicy

Akcyza

Akcyza dla pojemności pojazdu poniżej 2.0 (+3,1%)
Akcyza dla pojemności pojazdu powyżej 2.0 (+18,6%)

Opłaty transportowe

Opłaty za transport samochodu z krajów Europy Zachodniej do Polski wynoszą od 1600 zł
Opłata za dostarczenie auta pod dom na terenie kraju – 1 zł/km

*Opłata za usługę

Opłata wstępna pobierana przy podpisaniu umowy – 1000 zł

W ramach opłaty gwarantujemy wyszukanie i przedstawienie minimum 3 ofert samochodów dopasowanych do indywidualnych preferencji klienta. Proponowane samochody są uprzednio weryfikowane ze sprzedawcą oraz w serwisowych bazach danych (historia wypadkowa i serwisowa, stan prawny, przebieg).

Oblicz koszty sprowadzenia


*Opłata wstępna pobierana przy podpisaniu umowy   -   1000zł

Szczegółowe informacje

Poszukiwanie ofert odbywa się na wszystkich najważniejszych europejskich portalach ogłoszeniowych.

Rozpoczynamy również proces przesyłania zapytań do naszych partnerów, którzy są odbiorcami samochodów przyjmowanych przez salony w rozliczeniu, a także aut po stłuczkach z niewielkimi uszkodzeniami karoserii przejmowanych przez firmy ubezpieczeniowe. W ten sposób pozyskujemy samochody w atrakcyjnych cenach od pierwszych właścicieli. Takie auta są bardzo dobrym stanie technicznym, ponieważ były objęte autoryzowanym serwisem do ostatniego przejechanego kilometra.

Zanim przedstawimy Ci propozycje ofert do wyboru, konieczne jest ich sprawdzenie. Na tym etapie kontaktujemy się ze sprzedawcą, aby potwierdzić dostępność auta oraz przeprowadzić wstępny wywiad co do stanu technicznego samochodu (historia serwisowa i wypadkowa), a także aby prosić sprzedawcę o dokładne oględziny auta i podanie informacji na temat ewentualnych uszkodzeń. Następnie sprawdzamy historię i przebieg auta w bazach serwisowych oraz negocjujemy cenę, za którą możesz zakupić samochód.

Opłata prowizyjna za sprowadzenie samochodu do Polski i dokonanie wszelkich formalności niezbędnych do zarejestrowania samochodu na terenie kraju:
2000 zł - samochód o wartości poniżej 50 000 zł
3000 zł – samochód o wartości od 50 000 zł do 100 000 zł
od 4000 zł – samochód o wartości powyżej 100 000 zł


UWAGA!
Sprowadzamy samochody tylko o wartości powyżej 25000 zł.
Nie poszukujemy samochodu bez podpisania umowy i opłaty wstępnej 1000 zł.

Koszt sprowadzenia auta z Niemiec - kalkulator

Podjęcie decyzji o sprowadzeniu samochodu z Niemiec wiąże się z dopełnieniem dodatkowych formalności oraz poniesieniu kosztów związanych, chociażby z transportem. Warto na wstępie zapoznać się ze szczegółowym cennikiem i obliczyć koszt sprowadzenia auta z Niemiec. Kalkulator dostępny na stronie internetowej doskonale sprawdza się, jako narzędzie pomocne w obliczeniu finalnych kosztów transakcji, biorąc pod uwagę wszystkie niezbędne koszty zakupu auta poza granicami kraju.

Kalkulator kosztów sprowadzenia auta z Niemiec

W celu obliczenia dokładnych kosztów sprowadzenia samochodu musisz znać finalną cenę zakupu auta. Wszystko zależy, od tego jaka kwota znajdzie się na zawartej umowie. Istotnym elementem, który powinieneś wziąć pod uwagę jest przewalutowanie i aktualny kurs euro. W zależności od wysokości aktualnego kursu kwota do zapłaty może nieco się wahać i wpływać na ostateczny koszt. Kalkulator kosztów sprowadzenia auta z Niemiec bierze również pod uwagę wyliczenie ceny akcyzy, jaką objęty zostanie koszt sprowadzenia samochodu z zagranicy. Wysokość kwoty uzależniona jest tak naprawdę od pojemności silnika. Akcyza dla pojazdu o pojemności poniżej 2.0 wynosi 3,1% od wartości auta, dla silników osiągających pojemność powyżej 2.0 doliczona cena to 18,6% wartości samochodu.

Ile kosztuje sprowadzenie auta z Niemiec? - kalkulator

Zastanawiasz się ile kosztuje sprowadzenie auta z Niemiec? Kalkulator dostępny na portalu internetowym pomoże ci obliczyć wszelkie niezbędne koszty poniesione w drodze zakupu. Jednym z elementów, jaki należy wziąć pod uwagę oprócz ceny zakupu samego pojazdu oraz doliczonej akcyzy ustalanej względem pojemności silnika innym ważnym kosztem jest transport. Cena przywiezienia samochodu jest uzależniona od kraju, z jakiego jest sprowadzany oraz miejsca docelowego transportu. W przypadku miejsca wskazanego przez firmę transportową jest to opłata stała, jeżeli jednak chcesz, aby samochód trafił wprost pod twój dom musisz doliczyć kwotę 1,00 zł na każdy przejechany kilometr na terenie kraju.

Sprowadzenie samochodu z Niemiec - koszt usługi

Aby w pełni obliczyć koszt sprowadzenia samochodu z Niemiec musisz wziąć również pod uwagę opłatę wysokości 1000 zł, która jest pobierana przy podpisaniu umowy. Tego typu działanie jest opłatą wstępną, dzięki której firma zobowiązuje się do starannego wyszukania i zaprezentowania przynajmniej trzech ofert odpowiadających ustaleniom zawartym podczas dogadywania wszelkich szczegółów.

Sprowadź samochód

Nie przegap okazji i zapoznaj się z naszymi usługami!

Close Menu