Sprowadzanie aut z Luksemburga

Poznaj poszczególne etapy zakupu samochodu

Prestigecar - sprowadzanie auta z zagranicy

01

Ustalenie preferencji Klienta

Przebieg procesu zakupu

Po skontaktowaniu się z nami zostaniesz zaproszony na krótkie spotkanie, ponieważ chcemy jak najdokładniej poznać Twoje preferencje, przedyskutować przebieg procesu zakupu i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Jednocześnie porozmawiamy na temat Twoich potrzeb dotyczących wyposażenia dodatkowego, koloru, ilości miejsc i opcji w jakiej ma być Twój wymarzony samochód. Ustalimy stosunek przebiegu i zużycia do ceny. Bazując na naszej wiedzy z zakresu motoryzacji postaramy się już na pierwszym spotkaniu przedstawić Ci wstępny budżet oraz porozmawiamy na temat wad i zalet interesującego Cię auta. Jeżeli jeszcze nie wiesz jaką markę i model wybrać, chętnie podzielimy się naszymi doświadczeniami i pomożemy w wyborze odpowiedniego dla Ciebie samochodu.

02

Potwierdzenie wstępnego budżetu

Ustalamy próg ceny, za którą możemy importować samochód

Po pierwszej rozmowie sprawdzamy wstępne założenia budżetu wyszukując kilkanaście ofert dostępnych na rynku. Podczas tego procesu eliminujemy samochody podejrzanie tanie (takie których właściciele prawdopodobnie chcą się pozbyć) i ustalamy poziom ceny, za którą możemy importować samochód dobrej jakości. Kwotę przedstawiamy do Twojej konsultacji, aby ustalić czy w przypadku niższej ceny jesteś gotowy na jakieś ustępstwa co do jakości.

03

Ustalenie ostatecznych warunków
i podpisane umowy zlecenia

Ustalamy realny budżet zlecenia

Na tym etapie ustalamy realny budżet zlecenia, czyli kwotę uwzględniającą cenę zakupu auta na indywidualne zamówienie wraz z przetransportowaniem, opłaceniem i przygotowaniem do rejestracji oraz prowizją za usługę sprowadzenia samochodu. Po potwierdzeniu budżetu oraz podsumowaniu wszystkich wspólnych ustaleń sporządzamy umowę zlecenia zakupu Twojego auta. Proces poszukiwania jest pracochłonny i kosztowny - każdą ofertę negocjujemy i potwierdzamy, a wybrane z nich są fizycznie oceniane przez rzeczoznawcę. Dlatego tak ważne jest pisemne potwierdzenie Twojego zlecenia sprowadzania auta. Przy podpisaniu umowy prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 1000 PLN, która wlicza się w Twój całkowity budżet zakupu. W przypadku braku zakupu zaliczka nie jest zwracana.

  Możliwość sprowadzania aut z Luksemburga

  Poszukiwanie samochodu wartego uwagi to nie zawsze łatwe zadanie. Sprawdzenie wszelkich danych technicznych, sprawności pojazdu i dobranie właściwego wyposażenia oraz designu może okazać się bardzo czasochłonne. Co więcej, znalezienie atrakcyjnego pojazdu może wiązać się z dość wygórowaną ceną, dlatego warto oddać to zadanie profesjonalnej firmie, która specjalizuje się w wyszukiwaniu samochodów zgodnie z preferencjami klienta i ściąganiem ich z zagranicy. Możliwość sprowadzania aut z Luksemburga może okazać się najlepszym dostępnym rozwiązaniem, dzięki któremu zaoszczędzisz czas i stracone nerwy podczas samodzielnych poszukiwań.

  Sprowadzanie aut z Luksemburga na zamówienie - co warto wiedzieć

  Profesjonalna firma doradcza oferująca sprowadzanie aut z Luksemburga na zamówienie praktycznie wszelkie elementy związane z poszukiwaniem wymarzonego samochodu, zakupem i dokonaniem niezbędnych formalności wykonuje w twoim imieniu. Nie musisz martwić się o przeglądanie tysiąca ogłoszeń, konieczność pojawienie się na miejscu, aby sprawdzić stan techniczny pojazdu i w końcu przebycie długiej trasy z Luksemburga do Polski. Działanie firmy jest bardzo jasne i oparte w stu procentach na realizacji potrzeb klienta, dlatego pierwszym punktem, jaki omawiany jest w trakcie spotkania to ustalenie preferencji i upodobań motoryzacyjnych kupującego oraz ustalenie wstępnego budżetu, jaki mamy do dyspozycji. W tym przypadku warto ustalić konkretne widełki cenowe, w jakich można się poruszać w trakcie poszukiwań i zakupu.

  Sprowadzanie aut z Luksemburga cena - koszty sprowadzenia samochodu

  Jeżeli zdecydujesz się na sprowadzenie aut z Luksemburga cena uzależniona jest od wielu czynników. Pierwszym z nich jest obecny kurs waluty, w jakiej kupowany jest pojazd, warto wziąć to pod uwagę już podczas ustalania budżetu. Istotnym elementem jest kraj sprowadzenia, ma to wpływ na kwotę przeznaczoną dla firmy transportowej, która musi zostać opłacona w celu dostarczenia auta na teren Polski. W zależności od kraju kwota ta może się nieco różnić. Co więcej, cena obejmuje dostarczenie samochodu na teren kraju, jeżeli twoim życzeniem jest, aby samochód pojawił się pod domem musisz doliczyć dodatkowe koszty.

  Sprowadzanie aut z Luksemburga koszty

  Sprowadzanie aut z Luksemburga i koszty z tym związane mają dodatkowo wliczoną akcyzę, którą należy obowiązkowo opłacić sprowadzając samochód z zagranicy. Kwota akcyzy uwarunkowana jest od wartości kupowanego auta i wynosi 3,1% kwoty zakupu w przypadku pojazdów z silnikiem poniżej 2.0 lub 18,6% dla pojazdów o pojemności wyższej niż 2.0

  REALIZACJA ZLECENIA

  Selekcjonowanie ofert oraz negocjacje cen

  Po podpisaniu umowy rozpoczynamy proces poszukiwania Twojego samochodu. Spośród wielu ofert dostępnych na rynku wybieramy interesujące propozycje, które mieszczą się w zakresie Twoich wymagań.

  Close Menu