kalkulator kosztów sprowadzenia auta z luksemburga

Zakupu pojazdu z zagranicy

Akcyza

Akcyza dla pojemności pojazdu poniżej 2.0 (+3,1%)
Akcyza dla pojemności pojazdu powyżej 2.0 (+18,6%)

Opłaty transportowe

Opłaty za transport samochodu z krajów Europy Zachodniej do Polski wynoszą od 1600 zł
Opłata za dostarczenie auta pod dom na terenie kraju – 1 zł/km

*Opłata za usługę

Opłata wstępna pobierana przy podpisaniu umowy – 1000 zł

W ramach opłaty gwarantujemy wyszukanie i przedstawienie minimum 3 ofert samochodów dopasowanych do indywidualnych preferencji klienta. Proponowane samochody są uprzednio weryfikowane ze sprzedawcą oraz w serwisowych bazach danych (historia wypadkowa i serwisowa, stan prawny, przebieg).

Oblicz koszty sprowadzenia


*Opłata wstępna pobierana przy podpisaniu umowy   -   1000zł

Szczegółowe informacje

Poszukiwanie ofert odbywa się na wszystkich najważniejszych europejskich portalach ogłoszeniowych.

Rozpoczynamy również proces przesyłania zapytań do naszych partnerów, którzy są odbiorcami samochodów przyjmowanych przez salony w rozliczeniu, a także aut po stłuczkach z niewielkimi uszkodzeniami karoserii przejmowanych przez firmy ubezpieczeniowe. W ten sposób pozyskujemy samochody w atrakcyjnych cenach od pierwszych właścicieli. Takie auta są bardzo dobrym stanie technicznym, ponieważ były objęte autoryzowanym serwisem do ostatniego przejechanego kilometra.

Zanim przedstawimy Ci propozycje ofert do wyboru, konieczne jest ich sprawdzenie. Na tym etapie kontaktujemy się ze sprzedawcą, aby potwierdzić dostępność auta oraz przeprowadzić wstępny wywiad co do stanu technicznego samochodu (historia serwisowa i wypadkowa), a także aby prosić sprzedawcę o dokładne oględziny auta i podanie informacji na temat ewentualnych uszkodzeń. Następnie sprawdzamy historię i przebieg auta w bazach serwisowych oraz negocjujemy cenę, za którą możesz zakupić samochód.

Opłata prowizyjna za sprowadzenie samochodu do Polski i dokonanie wszelkich formalności niezbędnych do zarejestrowania samochodu na terenie kraju:
2000 zł - samochód o wartości poniżej 50 000 zł
3000 zł – samochód o wartości od 50 000 zł do 100 000 zł
od 4000 zł – samochód o wartości powyżej 100 000 zł


UWAGA!
Sprowadzamy samochody tylko o wartości powyżej 25000 zł.
Nie poszukujemy samochodu bez podpisania umowy i opłaty wstępnej 1000 zł.

Koszt sprowadzenia auta z Luksemburga - kalkulator

Coraz więcej klientów szukając wymarzonego samochodu decyduje się na zakup auta poza granicami kraju. Ściągnięcie pojazdu z zagranicy wiąże się często z dużo większymi możliwościami, szerszym wyborem i dobraniem lepszego wyposażenia w atrakcyjnych pieniądzach. Jednym z miejsc, z których sprowadzane są samochody na zamówienie to Luksemburg. Szukając atrakcyjnej oferty, warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy, która nie tylko zajmuje się transportem zamówionych samochodów, ale także pomaga w doborze auta dopasowanego do twoich potrzeb oraz preferencji. Poznaj koszt sprowadzenia auta z Luksemburga, kalkulator dostępny na stronie internetowej pomoże ci wziąć wszystkie koszty pod uwagę.

Kalkulator kosztów sprowadzenia auta z Luksemburga

Kalkulator kosztów sprowadzenia auta z Luksemburga to dostępna na stronie opcja, która zdecydowanie ułatwi wyliczenie wszelkich niezbędnych do poniesienia płatności podczas doboru i zakupu samochodu spoza granic kraju. W pierwszej kolejności dokonywania obliczeń warto założyć widełki cenowe, w jakich chcesz się poruszać i podać najwyższą wartość w kalkulatorze. Pomoże to uniknąć ponoszenia dodatkowych kosztów. Dokonując wyliczeń weź pod uwagę przewalutowanie, ponieważ wszystkie zakupy dokonywane są w walucie euro. Cena usług obejmuje również transport pojazdu do Polski, jeżeli chcesz, aby samochód został dostarczony bezpośrednio do twojego domu musisz doliczyć koszt dojazdu na terenie kraju, który wynosi 1 zł za każdy przejechany kilometr.

Ile kosztuje sprowadzenie auta z Luksemburga kalkulator kosztów

Jeżeli zastanawiasz się ile kosztuje sprowadzenie auta z Luksemburga, kalkulator dostępny na stronie internetowej skutecznie ci w tym pomoże. Ważnym elementem ponoszonych kosztów jest zapłata akcyzy z tytułu sprowadzenia samochodu. Jej wysokość uzależniona jest od pojemności silnika i w przypadku aut z silnikami poniżej 2.0 koszt wynosi 3,1% wartości samochodu, natomiast powyżej pojemności 2.0 jest to kwota rzędu 18,6% zapłaconej ceny. Prosty w obsłudze kalkulator po podaniu kwoty zakupu samodzielnie wyliczy za ciebie dodatkowe koszty.

Sprowadzenie samochodu z Luksemburga - koszty dodatkowe

Istotnym elementem podczas zakupu jest wliczenie kosztów obsługi firmy transportowej, które wynoszą 1600 zł. Wszelkie opłaty pobierane są po podpisaniu umowy, która zawiera najistotniejsze pozycje, w tym dokładne ustalenia co do preferowanych samochodów oraz możliwości finansowych zakupu samochodu.

Sprowadź samochód

Nie przegap okazji i zapoznaj się z naszymi usługami!

Close Menu