Sprowadzanie aut z Belgii

Poznaj poszczególne etapy zakupu samochodu

Prestigecar - sprowadzanie auta z zagranicy

01

Ustalenie preferencji Klienta

Przebieg procesu zakupu

Po skontaktowaniu się z nami zostaniesz zaproszony na krótkie spotkanie, ponieważ chcemy jak najdokładniej poznać Twoje preferencje, przedyskutować przebieg procesu zakupu i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Jednocześnie porozmawiamy na temat Twoich potrzeb dotyczących wyposażenia dodatkowego, koloru, ilości miejsc i opcji w jakiej ma być Twój wymarzony samochód. Ustalimy stosunek przebiegu i zużycia do ceny. Bazując na naszej wiedzy z zakresu motoryzacji postaramy się już na pierwszym spotkaniu przedstawić Ci wstępny budżet oraz porozmawiamy na temat wad i zalet interesującego Cię auta. Jeżeli jeszcze nie wiesz jaką markę i model wybrać, chętnie podzielimy się naszymi doświadczeniami i pomożemy w wyborze odpowiedniego dla Ciebie samochodu.

02

Potwierdzenie wstępnego budżetu

Ustalamy próg ceny, za którą możemy importować samochód

Po pierwszej rozmowie sprawdzamy wstępne założenia budżetu wyszukując kilkanaście ofert dostępnych na rynku. Podczas tego procesu eliminujemy samochody podejrzanie tanie (takie których właściciele prawdopodobnie chcą się pozbyć) i ustalamy poziom ceny, za którą możemy importować samochód dobrej jakości. Kwotę przedstawiamy do Twojej konsultacji, aby ustalić czy w przypadku niższej ceny jesteś gotowy na jakieś ustępstwa co do jakości.

03

Ustalenie ostatecznych warunków
i podpisane umowy zlecenia

Ustalamy realny budżet zlecenia

Na tym etapie ustalamy realny budżet zlecenia, czyli kwotę uwzględniającą cenę zakupu auta na indywidualne zamówienie wraz z przetransportowaniem, opłaceniem i przygotowaniem do rejestracji oraz prowizją za usługę sprowadzenia samochodu. Po potwierdzeniu budżetu oraz podsumowaniu wszystkich wspólnych ustaleń sporządzamy umowę zlecenia zakupu Twojego auta. Proces poszukiwania jest pracochłonny i kosztowny - każdą ofertę negocjujemy i potwierdzamy, a wybrane z nich są fizycznie oceniane przez rzeczoznawcę. Dlatego tak ważne jest pisemne potwierdzenie Twojego zlecenia sprowadzania auta. Przy podpisaniu umowy prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 1000 PLN, która wlicza się w Twój całkowity budżet zakupu. W przypadku braku zakupu zaliczka nie jest zwracana.

  Sprowadzania aut z Belgii - czy warto kupować samochód za granicą?

  Często słyszy się o możliwości sprowadzenia samochodu spoza granic naszego kraju. Jest to często wykorzystywana praktyka nie tylko wśród doświadczonych handlarzy, ale także klientów indywidualnych, którzy chcą zmienić swój dotychczasowy samochód na nowszy i bardziej atrakcyjny. Sprowadzanie aut na zamówienie z Belgii to częsta praktyka, która umożliwia zakup lepszego auta, o niższym przebiegu i większej ilości dodatków stanowiących wyposażenie w dużo atrakcyjniejszej cenie. Zapoznaj się z dostępną ofertą i licznymi możliwościami, które przybliżą ci zakup wymarzonego samochodu.

  Sprowadzanie aut z Belgii na zamówienie - jak wygląda współpraca

  Decydując się na zakup samochodu skorzystaj z usług renomowanej firmy, która specjalizuje się w opcji sprowadzanie aut z Belgii. Cena takich samochodów jest po pierwsze niższa niż w kraju, a po drugie masz gwarancje niezawodnej usługi bez konieczności zmagania się z licznymi dokumentacjami. Dobrym rozwiązaniem jest ustalenie dokładnych preferencji, szczególnie przydaje się to, jeżeli nie masz dokładnie sprecyzowanego modelu, którym chciałbyś jeździć. Kolejnym krokiem jest potwierdzenie wstępnego budżetu. Po ustaleniu wszystkich wytycznych w tym akceptowanego maksimum przebiegu samochody można określić warunki finansowe oraz podpisać umowę, która jest gwarantem wykonania najwyższej jakości usług.

  Sprowadzanie aut z Belgii cena - jak ustalić cenę zakupu?

  Oczywiste jest, że decydując się na zakup samochodu masz odłożoną konkretną sumę pieniędzy. Cena ostateczna uzależniona jest jednak od wielu czynników, które musisz wziąć pod uwagę decydując się na sprowadzanie aut z Belgii. Koszty to przede wszystkim rodzaj, model i rocznik samochodu. Im nowszy model, tym wyższa cena może pokazać się w ogłoszeniu. To samo tyczy się dodatkowego wyposażenia, czy samochodów, które zamiast manualnej mają automatyczną skrzynię biegów. Dodatkowo kupując samochód za granicą należy wziąć pod uwagę przewalutowanie i aktualny kurs. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest ustalenie zakresu cenowego, dzięki któremu łatwiej będzie operować ofertami i dokonać zakupu.

  Sprowadzanie aut z Belgii koszty

  Czy już wiesz, jak wygląda sprowadzanie aut z Belgii? Cena nie kończy się na zakupie pojazdu. Do budżetu trzeba wliczyć koszty akcyzy, która przy samochodach o pojemności silnika poniżej 2.0 wynosi 3,1% kwoty zakupu natomiast w przypadku silników powyżej 2.0 wzrasta do 18,6%. Dodatkowo należy wziąć pod uwagę koszty transportu i samej usługi firmy. Mimo że na ostateczną cenę wpływ ma wielu czynników, to z reguły jest ona znacznie niższa niż w przypadku samochodów kupionych w Polsce. Dodatkowo, korzystając z naszych usług, otrzymasz samochód z potwierdzonym przebiegiem oraz historią serwisową, a także lepszym wyposażeniem.

  REALIZACJA ZLECENIA

  Selekcjonowanie ofert oraz negocjacje cen

  Po podpisaniu umowy rozpoczynamy proces poszukiwania Twojego samochodu. Spośród wielu ofert dostępnych na rynku wybieramy interesujące propozycje, które mieszczą się w zakresie Twoich wymagań.

  Close Menu