Poradnik

Przydatne informacje dla każdego kierowcy

https://prestigecarosiek.pl/app/files/2022/11/samochody-do-30000.jpg

29 listopada 2022 Poradnik

Samochody do miasta za 30 000 zł – propozycje

Wybór samochodu do miasta, który spełni wszelkie oczekiwania, nie zawsze należy do tych prostych decyzji. Przecież pod uwagę należy wziąć tak wiele różnych kwestii, które gwarantować będą o tym, że samochód został dopasowany idealnie do danych potrzeb. To dlatego podpowiadamy, jakie samochodu za 30 000 złotych będą najlepszym wyborem, jeśli chodzi o samochód przeznaczony do jazdy stricte po mieście.

Spis treści:

  1. Toyota MR2 Roadster
  2. BMW 7 Series
  3. Porsche Cayenne MK1
  4. Audi A2

Toyota MR2 Roadster

Toyota MR2 Roadster to tak zwany samochód trzeciej generacji, który produkowany był na przełomie 1999 i 2007 roku. W tamtych czasach było to auto, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem zwłaszcza ze względu na swój opływowy kształt, jak i możliwości związane z rozwijaniem prędkości. Choć od tamtego czasu już parę lat minęło, ten model nadal uchodzi za jeden z lepszych do jazdy po mieście w budżecie 30 000 złotych. Warto przyjrzeć mu się nieco bliżej, szukając dla siebie nowego pojazdu o możliwie najwyższym standardzie.

BMW 7 Series

Znajdzie się coś również dla miłośników samochodów marki BMW. W tym budżecie, BMW 7 Series zdecydowanie jest najlepszą propozycją. Choć na pierwszy rzut oka mogłoby się zdawać, że jest to samochód typowo sportowy, doskonale sprawdzi się też w miejskich warunkach. Dużym plusem tutaj jest także to, że jest to samochód pięciodrzwiowy. Bardzo wygodny i przestronny, co sprawi, że wobec tej propozycji na pewno nie mogą przejść obojętnie nawet rodziny z dziećmi. To komfortowy samochód do przemieszczania się nawet po zatłoczonych ulicach.

Ile będzie Cię kosztować auto sprawdzone z zagranicy? Jeśli nie wiesz, a zależy Ci na szybkich wyliczeniach, skorzystaj z naszego wygodnego kalkulatora!

Porsche Cayenne MK1

To samochód klasyka. Prezentuje się bardzo dostojnie i tym samym stanowi doskonałe połączenie pomiędzy klasyką, sportowym designem, a wykorzystaniem w warunkach miejskich. Jedno jest pewne - ten samochód będzie przyciągał wzrok. Jeśli do tego wszystkiego dodamy bardzo wygodne i przestronne wnętrze, chyba już nikt nie będzie miał wątpliwości na temat tego, jak dobra jest to propozycja. Dodatkowo, jeśli będzie się miało ochotę na wycieczkę poza miasto, ten model również się sprawdzi!

Audi A2

Ten samochód to idealny pojazd dla osób, które szukają czegoś, co w mieście spala niewiele, samo w sobie jest funkcjonalne i łatwe do zaparkowania nawet na naprawdę niewielkim parkingu. Warto przyjrzeć mu się nieco bliżej, a na pewno gołym okiem dostrzeże się jego potencjał.

    Close Menu