Poradnik

Przydatne informacje dla każdego kierowcy

https://prestigecarosiek.pl/app/files/2022/06/Samochod-z-Holandii-jak-znalezc-odpowiedni-pojazd.webp

29 czerwca 2022 Poradnik

Samochód z Holandii – jak znaleźć odpowiedni pojazd?

Coraz więcej osób, które decydują się na poszukiwanie samochodu zaniechali zakupu na rodzimym rynku na rzecz kupna poza granicami kraju. Wpływ na to ma kilka rzeczy, przede wszystkim eksploatacja takiego samochodu nie jest na tyle duża co u nas w kraju, co więcej ceny są dużo korzystniejsze mimo tego, że podane w obcej walucie. Dużo lepsze samochody jakościowo oraz marki premium są łatwiej dostępne stąd też podjęcie o decyzji o zakupie sprawdzonego samochodu z terenów Holandii.

Samochód z Holandii - sprowadzanie auta

Zakup samochodu spoza granic naszego kraju wiąże się nie tylko z lepszym jakościowo pojazdem, ale także licznymi formalnościami, które należy dopełnić podczas samej transakcji, jak i sprowadzania. Najlepszym sposobem jest powierzenie decyzji profesjonalnej firmie zajmującej się przewożeniem samochodów na zlecenie klienta, w takim przypadku firma bierze pod uwagę twoje preferencje oczekiwania względem pojazdu oraz zakres cenowy, w jakim chcesz się poruszać. Dobierz kilka modeli, które cię interesują, a profesjonaliści zajmą się całą resztą.

Kalkulator kosztów sprowadzenia auta z Holandii

W celu obliczenia dokładnych kosztów sprowadzenia samochodu musisz znać finalną cenę zakupu auta. Wszystko zależy, od jaka tego kwota znajdzie się na zawartej umowie. Istotnym elementem, który powinieneś wziąć pod uwagę jest przewalutowanie i aktualny kurs euro. W zależności od wysokości aktualnego kursu kwota do zapłaty może nieco się wahać i wpływać na ostateczny kształt ceny. Dodatkowym kosztem jest konieczność akcyzy. Wysokość kwoty uzależniona jest tak naprawdę od pojemności silnika. Akcyza dla pojazdu o pojemności poniżej 2.0 wynosi 3,1% od wartości auta, dla silników osiągających pojemność powyżej 2.0 doliczona cena to 18,6% wartości samochodu.

Oblicz koszt sprowadzenia auta z Holandii.

Sprowadzenie auta z Holandii

Sprowadzenie auta z Holandii to niezwykle dobre rozwiązanie dla wszystkich osób, które chcą być właścicielami dobrego jakościowo pojazdu z jednoczesnym zachowaniem jego sprawności technicznej. By wybrać najlepszy model dla ciebie, jasno określ co jest dla ciebie istotne w samochodzie, a czego nie potrzebujesz i uważasz za zbędne. Dodatkowo dobrym rozwiązaniem jest dopasowanie pojazdu mechanicznego do warunków drogowych, po jakich będziesz się przemieszczać oraz liczebności użytkowników samochodu. W takim przypadku dla wieloosobowej rodziny dobrym wyjściem może okazać się kombi lub SUV, który dodatkowo sprawnie pokona nierówne tereny, a w przypadku pojazdu dla jednej osoby niewielkie maszyny lub sportowe modele, które pięknie się prezentują.

    Close Menu