Poradnik

Przydatne informacje dla każdego kierowcy

https://prestigecarosiek.pl/app/files/2022/05/Firma-sprowadzajaca-auta-–-jak-ja-znalezc.jpg

04 maja 2022 Poradnik

Firma sprowadzająca auta – jak ją znaleźć?

Poznanie konkurencyjnych ofert. Na co zwrócić uwagę?

Niemal odkąd istnieją ludzie, istnieje również handel, a przy tym zarówno eksport, jak i import. W ten sposób możemy dziś kupować żywność, napoje, meble, ubrania, słowem: prawie wszystko – z całego świata, również samochody. Niezależnie od tego, jaka marka i kraj importu Cię interesuje, znalezienie odpowiedniej firmy, która spełni Twoje wymagania i załatwi za Ciebie niewygodne, skomplikowane formalności, wcale nie należy do zadań łatwych. Dlatego też, by sobie to uprościć, przy porównywaniu ofert konkurujących na rynku przedsiębiorstw, warto wziąć pod uwagę kilka czynników, między innymi: łatwość nawiązania kontaktu, krótki czas realizacji usługi, wysokość poniesionych kosztów, korzystne warunki umowy oraz ewentualne dodatkowe usługi świadczone na rzecz stałych klientów (na przykład usługi serwisowe).

Weryfikacja wybranej firmy sprowadzającej auta z zagranicy.

By znaleźć rzetelną firmę, która zabezpieczy Twoje interesy, możesz skorzystać z wyszukiwarki internetowej, mając na uwadze także zalety, które niesie za sobą tak zwana poczta pantoflowa. Prestige Car Osiek jako profesjonalna firma zajmująca się bezproblemowym sprowadzaniem samochodów zagranicznych z Luksemburga, Holandii, Belgii czy Niemiec na rynku polskim może pochwalić się ogromną bazą zadowolonych z usług Klientów. Opinie o naszej pracy znajdziesz między innymi na Google, na portalu społecznościowym Facebook oraz na stronie DobryMechanik.pl – „Twój zaufany doradca motoryzacyjny”. Możesz także odwiedzić nas na miejscu, w Olkuszu, niemniej wcześniej prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Ustalenie wstępnego kosztorysu i podpisanie umowy

Po skontaktowaniu się z nami zaprosimy Cię na krótkie spotkanie, aby jak najdokładniej poznać Twoje preferencje (takie jak, przykładowo, marka, kolor samochodu, ilość miejsc siedzących, elementy wyposażenia dodatkowego). Do tego omówimy przebieg procesu zakupu oraz odpowiemy na wszelkie Twoje pytania. Jeśli chcesz, o szczegółach możesz poinformować nas wcześniej, wypełniając formularz kontaktowy udostępniony w odpowiedniej zakładce – wtedy też lepiej będziemy mogli przygotować się do spotkania, które potrwa jeszcze krócej. Zachęcamy również do skorzystania z naszego kalkulatora, który pomoże Ci ustalić wstępne koszty. Pamiętaj, że w Prestige Car Osiek negocjujemy każdą ofertę kupna, do tego samochody ocenia rzeczoznawca, co stanowi Twoje dodatkowe zabezpieczenie. Gwarantujemy, że wraz ze sprowadzonym pojazdem otrzymasz od Nas komplet przetłumaczonych dokumentów niezbędnych do rejestracji, a sam samochód będzie służył Ci długo i bezpiecznie.

    Close Menu